יום שבת, 26 במאי 2018

ראש ממשלת הודו מודי

במהלך ביקורו היום של ראש ממשלת הודו, נרנדרה מודי בישראל, הגיע לבקר את הילד מוישי הולצברג שניצל בדרך לא דרך בפיגוע-טבח של "לשכר א-טויבה" לפני כמעט 9 שנים.
ברצוני להזכיר כמה נקודות בקשר לזה, כדי לרענן זכרון ולא להאיר כמה דברים הדורשים שחזור.
1.) הודו הוציאה להורג בתליה את המחבל הבודד שנתפס חי בתום הפיגוע-טבח! אני חוזר- הודו. דמוקרטיה. הוציאה להורג את המחבל היחיד שנתפס חי לאחר הפעולה. המחבל לא יושב בכלא הודי, מקבל סלולרי מוברח מחברי פרלמנט הודי, הוא לא עושה דוקטורט בפתוחה של הודו, הוא לא יושב לסעודות שחיתות בחגים מסלמיים, הוא לא מקבל משכורת ממשלת פאקיסטאן. הוא נשלח להריח את הפרחים מן השורש, נקודה.
שופך דם האדם, האדם בדמו יישפך, כי בצלם אלוהים ברא את האדם.
על כן, מצער שזה דבר שצריך שוב ושוב להעלות מחדש, אבל עונש מוות במשפט בזק הוא הדבר ב-"ה" הידיעה שישראל צריכה וחייבת! ליישם למפגעים ביהודים במדינה יהודית בשל היותם יהודים.
סיסמאות "ירקב בכלא" לא שווים את הנייר.
2.) בסרט דוקומנטרי בעל חשיבות עליונה (אם לא צפיתם, אנא צפו)
https://www.youtube.com/watch?v=JDROrLtc6GM
שייחודו הוא בכך שלאורך הסרט המתאר ועוקב אחר הפיגוע ותנועת המחבלים ברחובות מומבאי, בדגש על יירוטי השיחות של המחבלים ביניהם ובין מפעיליהם שביצע המודיעין ההודי און ליין בשידור חי, את הסרט מלווים כתוביות באנגלית בחלקים שבהם מדובר בשפות/ניבים של תת היבשת ההודית.
ברצוני למקד את החלק בסרט בו מתואר ההכנה והמתקפה עצמה בבית חב"ד. הנושא הוא מדהים והבינו כאן היטב! מדובר בחבורת מחבלים מתועבת מסלמית! שאינה דוברת ערבית כלל וכלל, זהותם האתנית אינה ערבית (כי אם מכמה שבטים דוברי אורדו בפאקיסטאן) ואין להם לכאורה כל עניין עם ישראל. יתרה מכך, בית חב"ד מצד שני איננו מוסד ישראלי רשמי כי אם גוף ארגוני יהודי ומזוהה ככזה בעלמא.
לפני המתקפה בסמוך לבית חב"ד, כפי שמתועד און ליין בסרט, אומר מפורשות מפעיל הטובחים ממקום שבתו בפאקיסטאן למחבלים- "כל אחד (יהודי) שאתה הורגים במקום זה (בית חב"ד) שווה 50 הינדים שהרגתם בכל מקום אחר".
זהו משפט מפתח שכדאי שכל אחד ואחד מכם ישים על לוח ליבו שעה שמוכרים לכם לוקשים בסטייל שמדובר בשנאה על רקע "הסכסוך" או שרק נוצרים-לבנים עם תסביך גזעי מסוגלים לשנוא יהודי באשר הוא.
3.) אני חוסך את התיאורים הגרפיים אליהם נחשפתי (בקריאה, לא בתמונות או וידאו) לרצח ואז להתעללות בגופות של גבריאל (גבי) ורבקי הולצברג בבית חב"ד, אבל אומר כך כדי לסבר את האוזן, מי שרוצה לקבל כיוון של מה שהם עברו מוזמן לקרוא על מאורעות תרפ"ט בחברון, על התמונות והתיאורים הגרפיים של מה שעברו יהודי חברון, אם יש לך קיבה רגישה, לא תעמוד בזה.
רק כדי שתבינו עם מי יש לנו עסק..

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה