יום חמישי, 17 בינואר 2013

יום אידם ו"אופיום" לסרוגים

ובהתקרב עלינו יום אידם של כת גזע האדונים הישראלי (המכונה בלשון אורוויליאנית-"בחירות"), יום האשליות המקפל בתוכו את האילוזיה של היכולת לשנות באמת.
היום שספקו לעדת הנתינים בתעלול מקיאווליסטי ציני, כדי שזה יספק לו את ליטרת הבשר המדומיינת, בעוד נוגס הנתין המסומם בלחם צר עם קורט חשיש בתור ממרח...
לקראת יום אידם זה של סוגדי דת האור, דלותי מתהום הנשיה ציטוט מעניין.
ציטוט זה לקוח בתור המשך ישיר לפעילותו הפוליטית של מאן דהו ("יאיר לפיד") לאחר שזה צרף אל מפלגת "אני בעד כלום-מרכז-ת'ביא ת'כסף", דמויותיים: ד"ר עליזה לביא והרב שי פירון.
ולמה אני נזקק להקדמה זו, אני רוצה לקחת אתכם אחורה לאיזור זמן עונת הקיץ בשנת 2005, לאחר מעשה הנבלה של "ההתנתקות" (גם כאן האורווליאניזם שיחק תפקיד), אמר בריש גלי במערכת הביוב ברח' מוזס שכל לוז מטרתה של ה"ההתנתקות" הלזו הייתה לשבור את עמוד השדרה הפוליטי, את כוחם של ה"ציונות הדתית"/"כיפות סרוגות" וללמדם שיעור בצניעות פוליטית.
... את הציטוט הנוסף הבא דליתי מתהום הנשיה בנדון דידן, הפעם היישר מפי עורך "הארץ" לשעבר חובש הכיפה (כמו אברום בורג) דיוויד לנדאו, בהיותו עורך העיתון באותה השנה אמר כך-
"את עיתון 'הארץ'... אני מנווט לכיוון מסוים מאוד של תמיכה איתנה, עקבית
ונלהבת כמעט במדיניות ההינתקות... בציונות הדתית... יש... כיום את כל
הסממנים של משיחיות שקר. לכן אני דבק כל כך בתמיכתי בתכנית ההינתקות...
לכן, כששואלים מה יהיה למחרת ההינתקות, מה ייתנו הפלשתינאים בתמורה,
וכיצד יימשך תהליך השלום - כל השאלות האלה במקומן, ואין לי עליהן
תשובות מספקות, אך הן כלל לא מטרידות אותי; כי ההינתקות היא מעשה
חד צדדי בתוך ההווי היהודי־ישראלי־ציוני".
רק תזכורת לנוכח ההתלהבות הגדולה ליום שלאחר יום אידם בו לכאורה יהיה מפלגת "הבית היהודי" כח שצריך פתאום להתמודד איתו ולא להבין כי כת גזע האדונים הישראלי לא יספור אף חובש כיפה גם אם יחזיק זה ב-120 מנדטים...

2 comments:

 1. אתם כל כך מתגעגעים לימים שאספנו על ארבע את פירורי גופות חיילינו בעזהכ.
  במוח החולני סיקריקי שלכם אלה היו הימים הכי בטוחים בעזה.
  כל יום שילמנו שם קורבנות אדם, כל יום את כל זה שכחו סרוחי הכיפות הכהנונאצים ועוזריהם.

  השבמחק
  תשובות
  1. מי שמתבטא כך, סביר להניח כי לא שירת בצבא בכלל או לכל היותר בשירות משרדי קרוב לבית ועשה שם 9-0-4 (בא בתשע, עושה אפס והולך הבייתה בארבע).
   מעבר לזה, לא מעטים מאותם "סרוחי כיפות" הם אלו ששירתו ומתו שם ברצועה.
   ובשורה התחתונה, רק מוח מעוות וחולני מסוגל להעדיף מותם של אזרחים מרקטות וטילים על פני מותם של חיילים על הגנת אותם אזרחי ארצו, שזה riason d'etre של כל מדינה באשר היא- הגנה על בטחון אזרחיה ורק הרבה אחרי זה - התחשבות בחיי חייליה.
   חייל מתגייס בידיעה שבהחלט ייתכן שהוא עתיד להקריב את חייו, עד כמה שזה יישמע מוזר למר יגאל כהן.
   ואם אתה לא רוצה לאסוף על ארבע את חלקי גופות חיילנו (דרך אגב, אבא שלי כרב צבאי אסף חלקי גופות של חיילים בכמה וכמה ממערכות ישראל והוא "סרוח כיפה" כלשונך, של נעליך!) כלך לך לניו יורק שם תכחה בשקט עד הגעת המסלמים לשם ואז יוכלו חבריך היהודונים בעלי הדגל האדום לאסוף את חלקי גופתך שלך לנוכח קריאות "אללה אכבר".

   מחק