יום שלישי, 14 באוגוסט 2012

הטירוף של השמאל

http://www.youtube.com/watch?v=PSaRgS3kPLM&feature=channel&list=UL

http://www.youtube.com/watch?v=9gp5I2git-E&feature=related

לאחר צפיה בעימות בין יריב אופנהיימר למשה פייגלין שהתקיים במכון לב. הבזיק בי תובנה מעניינת שברצוני להעלות-
יריב אופנהיימר שמר על עקביות בטיעוניו הידועים, שזה יאמר לשבחו, אבל נקודה חשובה עלתה מתוך דבריו.
יריב אופנהיימר מוכן לקבל ולבצע כל מעשה נבלה שהוא "כחוק" מול אזרחי ישראל, בתוך ישראל.
זאת אומרת שלדידו אסור להעביר יהודים בעלי אזרחות ישראלית לגרמניה בדיוק כשם שאסור להעביר ערבים לסעודיה כפי שהציע משה פייגלין.
מצד שני, יריב מקבל את זה שאם מדינת ישראל תחליט לזרוק מבתיהם ערבים מטייבה ולהעביר לנגב לצורך העניין כחוק, הוא יבצע. וכאן עומדת נקודה חשובה, שהיא לוז העניין של השמאל באשר הוא.
לדידו של השמאל, המבחן הוא אזרחותו של אדם, אם האדם הוא אזרח של מדינתך שלך, מותר לעשות בו ככל העולה על רוחו בתנאי שיש איזה חותמת פלסתר "חוקית" לנדון.
מותר לזרוק אזרחים לגולאגים, מותר לשלוח לחינוך מחדש, מותר לקצור איברים, מותר להוציא להורג  את "אויבי העם" וקונטררבולוציונרים, קולאקים, ובני מעמדות אחרות, מותר לשדוד בשם מהפכה ו"לחלק הרכוש מחדש", מותר לחטוף אנשים ברחוב ולהעלים כי זכויות לדידי השמאל שעושה בהן שימוש של זמרי ומבקש שכר כפנחס, מעולם לא באמת שיוויוני (כי אצל השמאל, יש שווים ויש שווים יותר).
השמאל העלה על נס את כל הדיקטטורים הכי נלוזים שטבחו בעמיהם מיליונים ועשרות מיליונים.
סטאלין, מאו, פול פוט, קאסטרו וגאוורה, צ'אושסקו, טיטו, אריך הונקר, הו צ'י מין, חומייני, צדאם חוסיין, אסד וכו' וכו', רשימה ארוכה ארכי-שטנים, שרק בשל העובדה שדכאו את אזרחיהם, פתאום קיבלו חותמת כשרות ועידוד של השמאל.
מה שמפריע ליריב זה לא עצם המעשה, אלא כלפי מי נעשה מעשה הנבלה.
יריב אופנהיימר וחבריו יכשירו את מעשי הזוועה, הפלצות והדיכוי הנתעבים ביותר (ואף ייטלו בהם חלק כחוק!) בתנאי שזה נעשה כלפי אזחרי ישראל מחזיקי תעודת זהות כחולה, תודה לך יריב שחזרת והבהרת נקודה זו, וחבל שמשה פייגלין לא ענה לך על ציר זה. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה